Boss SY-1 Synthesizer | Guitar Center PL

Boss SY-1 Synthesizer : https://tiny.pl/t66nv

Nowy efekt Boss SY-1 to kolejny z rodziny syntezatorów, tym razem zamknięty w małym opakowaniu. Kostka świetnie współgra zarówno z gitarą jak i basem, zamieniająć Twój instrument w syntezator, a przy tym dając dużo zabawy oraz inspiracji, znacznie poszerzająć Twoje spectrum brzemieniowe. Urządzenie wypełnione jest 121 dźwiękami, więc wybór jest ogromny. Ważną cechą jest to, że SY-1 zachowuje charakter sompboxa z cała jego prostotą w sterowaniu brzmienia. Nie potrzebujesz cyfrowego wyświetlacza i dużej ilości kontrolerów by wejść w świat syntezatorów. To ukłon dla tych, którzy lubią proste sterowanie, a przy tym świetne brzmienie!
Syntezator w kostce
SY-1 przekształca każdą gitarę lub bas w uniwersalny syntezator, który jest zabawny, inspirujący i gotowy do gry. Wspierany przez zaawansowaną technologię opracowaną po raz pierwszy dla SY-300, ten super fajny pedał zapewnia ogromny wybór analogowych dźwięków syntezatorowych, zajmując jednocześnie minimalną ilość miejsca w pedalboardzie. Co więcej, wszystkie dźwięki są polifoniczne, co pozwala na odtwarzanie zarówno pojedynczych dźwięków, jak i akordów.
Dzięki 11 kategoriom i 121 dźwiękom całkowitym, SY-1 zapewnia ogromną gamę kolorów syntezatorów na wyciągnięcie ręki. Ekspresyjne smyczki, weeping pads,organy, tłuste basy i wiele innych są w zasięgu ręki, a także różnorodne rytmiczne wzory syntezatorów, które są świetną rozrywką. Dzięki pokrętłom Tone / Rate i Depth typu grab-and-go możesz dostosować dowolny głos syntezatora, tak jak lubisz, w tym zmienić wysokość dźwięku w niektórych dźwiękach.

Podobne