Schecter C-6 Pro FR AQB | Guitar Center PL

Schecter C-6 Pro FR AQB : https://tiny.pl/t48z7

Marka Schecter to cenione instrumenty wśród miłośników muzyki rockowej i nieco mocniejszych stylów! Gitarzyści cenią sobie w niej świetne wykonanie i niesamowity charakter, o którym świadczy nie tylko wygląd instrumentu, lecz także jego brzmienie i możliwości. Niewątpliwą zaletą instrumentów marki Schecter jest fakt, że niezależenie od przedziału cenowego, gitary są niezawodne, pewne i zrobione z dobrej jakości materiałów- polecamy całą ofertę dostępną na Guitar Center.

Schecter C-6 Pro FR to nowa linia gitar, w których zastosowano pięknie wyglądający top z egzotycznego drewna Burl, położony na mahoniowej desce. Takie połączenie daje niesamowity efekt wizualny, więc cała gitara cieszy nie tylko ucho, ale również oko. Jak zawsze zastosowany sprzęt to niezawodne części i świetnie dobrane pickupu.

Wersja C-6 oczywiście dostępna również w wersji dla fanów z ruchomym mostkiem typu floyd rose! Dla jeszcze większej ekspresji wykonawczej i dla nieograniczonych możliwości! 3 wykończenia kolorystyczne, każde w innym stylu- wybierz coś dla siebie: aurora, charcoal i aqua burst.

Podobne