Fender Tone Master Deluxe Reverb | Guitar Center PL

Fender Tone Master Deluxe Reverb : https://tiny.pl/t489r
  • Fender legendarna marka, której produkty oraz brzmienie towarzyszy muzyce od wielu wielu lat. Zarówno gitary jak i wzmacniacze, a także szereg innych produktów rozpoznawalne są na całym świecie i używane przez wielu znakomitych artystów. Niejeden słynny muzyk związał się z tą marką, produkując instrument według swoich własnych upodobań. To zdecydowanie jedna z najlepiej sprzedająch się marek w branży muzycznej.
  • Wzmacniacze od Fendera zawsze odpowiadały na potrzeby gitarzystów i basistów. Różnorodne serie nawiązują do kultowych vintagowych konstrukcji, lecz w ofercie znajdziemy również produkty współczesne, cyfrowe-dające szereg innowacyjnych rozwiązań.
  • Tone Master to swoista hybryda łącząca potężną cyfrową moc przetwarzania oraz wierne modelowanie obwodów i 22-watową moc wyjściową oryginalnego wzmacniacza lampowego Deluxe. Wykorzystując wysokowydajny wzmacniacz cyfrowy o mocy 100 W uzyskujemy przestrzeń i dynamikę prawdziwego wzmacniacza lampowego Deluxe,a w połączeniu z wyraźnym blaskiem i wyrazistością pojedynczego głośnika neodymowego Jensen® N-12K i rezonansowej obudowy sosnowej otrzymujemy głośność i dynamikę bardzo zbliżoną do oryginalnych właściwości wzmacniacza lampowego. Jednak Tone Master Deluxe jest w połowie mniejszy i lżejszy! To połączenie kultowej konstrukcji lampowej z nowoczesnym mobilnym wzmacniaczem-ukłon w stronę współczesnych gitarzystów!

Podobne