Kemper Profiler Stage

  • Nowe urządzenie w rodzinie PROFILER to jeszcze większa wygoda użytkowania! KEMPER PROFILER Stage  łączy uznany cyfrowy wzmacniacz gitarowy KEMPER PROFILER oraz PROFILER Remote, który jest idealnym sterownikiem nożnym dla tego wzmacniacza. To kompletna maszyna, która sprawdzi się na scenie w studio i w każdej sytuacji. Nowe urządzenie bazuje na absolutnym hicie ostatnich lat-Kemper Profiler!
  • Stage PROFILER to nie tylko akcesorium – to kompletny PROFILER. Oferuje te same funkcje i legendarny dźwięk, co dobrze znany Profiler Head and Rack, a nawet nieco więcej.
  • Potęga multi-efektów i najnowocześniejszy wzmacniacz gitarowy, wyposażony w unikalną technologię PROFILING  firmy KEMPER do przechwytywania dźwiękowego DNA dowolnego wzmacniacza gitarowego. Jest również fabrycznie wyposażony w presety setek najlepszych wzmacniaczy gitarowych PROFILE  na świecie, stworzonych w doskonałych warunkach w profesjonalnych studiach na całym świecie.
  • Ta kombinacja PROFILER i Remote pozwala kontrolować, administrować i programować swoje sceny, a także zarządzać przełącznikami Rig i skomplikowanymi parametrami, wszystko w niezrównany, intuicyjny sposób.
  • Podświetlany wyświetlacz jest odporny na światło słoneczne i jest zaprojektowany do oglądania z dowolnej odległości, w każdych warunkach oświetleniowych! Idealny zarówno na ciemne sceny oraz słoneczne plenery!
  • Pięć przycisków umożliwia bezpośredni dostęp do pięciu różnych zestawów. Użytkowanie jest banalne: stuknij raz, aby wybrać Rig, a następnie stuknij ponownie, aby wywołać morfing. Całe wykonania można przełączać za pomocą systemu bankowego.
    Cztery Przyciski Efektów można przypisać indywidualnie do Rig. Służą do przełączania efektów przed i po wzmacniaczu, pojedynczo lub w grupach, a także funkcji Action & Freeze, takich jak Delay Infinity. Konfigurowanie ich jest jeszcze łatwiejsze: kliknij przycisk Efekt, wybierz FX, przypisz i gotowe.
    Dedykowane przyciski sterują trybem tunera i Looperem, a także wyzwalają Tap Tempo lub inne przypisywane funkcje.

https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/wzmacniacze/comba-gitarowe/kemper-profiler-stage

Podobne