Fender Mustang GT – Nowość 2017

Seria Mustang GT oferuje trzy modele, każdy idealnie sprawdzi się w swojej roli. Mustang GT 40, z dwoma głośnikami 6“ i mocą 40W jest idealny do pokoju, z łatwością zmieści się na biurku albo na półce z książkami.

Fender Mustang GT 40Posiadający moc 100W i naturalnie brzmiący 12“ głośnik Mustang GT 100 jest świetny na próby, do nagrań i na klubowe sceny.

Fender Mustang GT 100
Najmocniejszy, 200W Mustang GT 200 jest idealny do nagrań i na duże koncerty, posiada dwa 12“ głośniki i 4 przyciskowy przełącznik nożny.

Fender Mustang GT 200
APLIKACJA TONE
Bezpłatna, specjalna aplikacja Fender Tone umożliwia kontrolę ustawień Mustanga GT jednym palcem i łączy go ze środowiskiem Fender Digital ułatwiając naukę i dzielenie się presetami. Fender Tone ułatwia rozszerzenie imponujących możliwości Mustanga GT. Aplikacja umożliwia dostęp do nieskończonej ilości presetów poprzez intuicyjny interfejs.
BEZPRZEWODOWA KOMUNIKACJA
Jako pierwszy na świecie cyfrowy wzmacniacz gitarowy wyposażony w WiFi, Mustang GT ułatwia pobieranie najnowszych aktualizacji i daje dostęp do presetów stworzonych przez artystów, łączy się też bezpośrednio ze społecznością innych kreatywnych gitarzystów i twórców muzyki . Obsługa Bluetooth LE umożliwia bezprzewodowe
strumieniowanie muzyki do wzmacniacza i delektowanie się nieskazitelnym brzmieniem głośników Celestion® Special Design, ułatwia także bezprzewodową obsługę wzmacniacza z użyciem aplikacji Tone.
ULEPSZONE MODELOWANIE
Nowe modele wzmacniaczy i efekty z jeszcze większym realizmem, zwiększona elastyczność ścieżki sygnału, bardziej realistyczna reakcja wzmacniacza, tworzenie “setlisty” i przedłużenie wybrzmiewania efektów przy zmianie presetów. W naszym cyfrowym modelowaniu ulepszyliśmy wszystko.

openpublicdocument2
STRUMIENIOWANIE AUDIO I ZMIANA USTAWIEŃ PRZEZ BLUETOOTH
Strumieniuj muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth, bezprzewodowo możesz też zmieniać parametry wzmacniacza za pomocą smartfona z systemem iOS lub Android.
PIERWSZY NA ŚWIECIE WZMACNIACZ Z WIFI
Dzięki pierwszemu na świecie wzmacniaczowi wyposażonemu w WiFi użytkownicy mogą pobrać najnowszą wersję oprogramowania, uzyskać dostęp do presetów tworzonych przez artystów Fendera i łączyć się bezpośrednio ze społecznością gitarzystów aby dzielić się presetami czy wskazówkami dotyczącymi grania.
LOOPER
Używaj wbudowanego loopera jako kreatywnego narzędzia do tworzenia rozbudowanych, wielowarstwowych podkładów lub jako pomocnika w ćwiczeniach skal i akordów. Looper wymaga użycia opcjonalnego przełącznika nożnego.
IPHONE I ANDROID
Jesteśmy przekonani, że Mustang GT jest dla wszystkich, dlatego stworzyliśmy dedykowaną, darmową aplikację Fender Tone – która działa na dowolnym urządzeniu pracującym w systemie iOS lub Android, a także na komputerach z systemem Windows lub Mac OS.

Fender Mustang GT 40

Fender Mustang GT 100

Fender Mustang GT 200

Podobne