Nowości od marki VOX

Nowy wzmacniacz do gitary marki Vox reprezentuje zupełnie nowe podejście do headów. Ważące niecałe 600 gram urządzenie daje potężną moc i brzmienie gitary porównywalne z wzmacniaczami lampowymi. Dzięki technologi Nutube brzmienie nowego Voxa jest bogate, ciepłe i zachowuje naturalność tonu gitary. MV50 AC oferuje klasyczny gong i charakterystyczny crunch znany z legendarnego Vox AC30.

MV50 Clean zainspirowany jest klasycznymi amerykańskimi wzmacniaczami, zapewnia naturalne czyste brzmienie i dużo „headroom’u”.

Vox MV50 CleanVox MV50 Rock oferuje ostrzejsze dźwięki znane z high gainowych brytyjskich wzmacniaczy.

Vox MV50 RockKolumna marki Vox z serii Black Cab zapewnia wyjątkową elastyczność i jakość dźwięku. Starannie wybrane materiały i głośniki oraz precyzyjne wykonanie pozwoliły na stworzenie kolumny, która pozwala na wykorzystanie w pełni potencjału wzmacniacza. Vox BC112 dzięki unikalnej konstrukcji dostarcza dużo niskich częstotliwości i niezrównaną projekcję dźwięku. Zainstalowany głośnik Celestion V-Type zapewnia doskonale zrównoważony dźwięk.

Vox BC112Kolumna marki Vox z serii Black Cab zapewnia wyjątkową elastyczność i jakość dźwięku. Starannie wybrane materiały i głośniki oraz precyzyjne wykonanie pozwoliły na stworzenie kolumny, która pozwala na wykorzystanie w pełni potencjału wzmacniacza.

Vox BC108

Linki do powyższych produktów:

Vox MV50 AC

Vox MV50 AC SET

Vox MV50 Clean

Vox MV50 Rock

Vox MV50 Clean SET

Vox MV50 Rock SET

Vox BC108

Vox BC112

Podobne