Zespół PAGE z Rymanowa

15000840_1115739728463320_5260555628256147473_oZespół powstał w 2013 roku. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Nazwa została zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba, któremu nie było dane wyjść z garażu. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne, czasem dosadne teksty mówiące o sprawach, które są dla nas słuchaczy niewygodne. P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia. Obecnie zespół wydał swoją debiutancką płytę pt ”ONLINE”.

okładkaOsiągnięcia zespołu:

I miejsce na przeglądzie „Triolkowe Konfrontacje” w Rzeszowie.
Wyróżnienie w przeglądzie „Ogrody Dźwięków” organizowanym przez Łódzki „King Of Music”.
Wyróżnienie na festiwalu „Rockowa Noc” 2014r w Rzeszowie.
I miejsce na festiwalu „Ikony Rocka” w Karpaczu na Pikniku Entuzjastów HD 2015.
I miejsce na „New York Festiwal 2016″” w Łodzi.
Udział w 11 edycji programu „Must Be The Music”.

Zdjęcie płytyP.A.G.E – Online

Premiera albumu miała miejsce 20 grudnia 2017r. Na płycie znajduje 8 autorskich utworów zespołu plus cover zespołu Breakout – „Gdybyś Kochał Hej”.
Sprzedaż albumu prowadzona będzie poprzez stronę internetową zespołu: page.art.pl oraz facebookową stronę, a także na koncertach zespołu.

Link do teledysku promującego płytę:

Link do zapowiedzi albumu:

Linki do dwóch utworów opublikowanych przedpremierowo:

  

Podobne